Contents


TwoGo'ya nasıl kaydolabilirim?

www.twogo.com adresinde TwoGo'ya kaydolun. Ücretsiz kaydol'a tıklayın, iletişim bilgilerinizi girin ve TwoGo'nun size gönderdiği doğrulama e-postasındaki talimatları izleyin.

Kimler kaydolabilir?

Herkes özel kişi olarak kaydolabilir. İşvereniniz TwoGo hizmeti için lisanslıysa özel kişi olarak mı, çalışan olarak mı kaydolacağınızı seçebilirsiniz. Organizasyonunuz TwoGo hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsa www.twogo.com adresindeki Organizasyonunuz için TwoGo alın bağlantısını tıklayın.

TwoGo'da nasıl paylaşılan yolculuk talep ederim?

Önce TwoGo'ya kaydolmanız ve e-posta adresinizi doğrulamanız gerekli. Yolculuk isteği oluşturabilir veya mevcut bir yolculuğu arayabalir ve buna katılabilirsiniz:

  1. Web: Gösterge tablosu'ndan, ne zaman ve ne sıklıkta yolculuk paylaşmak istediğinizi, yer ayrıntılarını ve yolculuk için kullanmak istediğiniz özel rotayı belirlemek için yolculuk oluştur kartını kullanın. Kaydet'i tıklayın. Yolculuk isteği Gösterge tablosu'nda yeni kart olarak eklenir.
  2. Mobil: Yolculuk için tarih, saat ve yer ayrıntılarını belirlemek için Yolculuklarım ekranını kullanın. Oluştur'a dokunun.
  3. Takvim: Yolculuk isteğinizi takviminizde bir buluşma talebi olarak oluşturun ve ride@twogo.com adresine gönderin.

Yolculuk isteği oluşturmaya ilişkin daha fazla bilgiyi Hızlı kılavuz - Yolculuk istekleri başlığında bulabilirsiniz.

Neden ev adresimi girmem gerekir?

TwoGo'ya kaydolduğunuzda, tercih ettiğiniz alma noktası olarak bir adres belirtirsiniz. Yakınlardaki güvenli ve halka açık bir yeri seçerek gerçek ev adresinizi belirtmekten kaçınabilirsiniz. TwoGo, bunu otomatik olarak HOME kısa adına sahip bir yere dönüştürür. Böylece yolculuk isteklerinizde bu adresi hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilir ve çevredeki olası eşleştirmeler için TwoGo'dan yolculuk önerileri alabilirsiniz.

Telefon numarası olmadan kayıt olabilir miyim?

Telefon numarası olmadan kayıt olabilirsiniz, ancak ilk yolculuk isteği oluşturduğunuzda bir telefon numarası girmelisiniz, böylece yolculuğa katılanlar sizinle irtibata geçebilir ve yolculuklarınıza ilişkin güncelleme bilgilerini SMS bildirimleri yoluyla alarak kaçırmazsınız.

Doğrulama sırasında neden Kimliğimi sağlamam gerekiyor?

NOT: Bu yalnzıca çalışanlarını tanımak için tanıtıcı talep eden organizasyonlar için uygulanır.

Belirli durumlarda, organizasyon çalışanlarına kurumsal e-posta adresi yerine özel bir davet simgesiyle birlikte kişisel e-posta adresleriyle TwoGo servisi için kaydolmaya izin verir. Özel e-posta seçeneği için bazı organizasyonlar kayıt sırasında çalışanlarını tanımak için açıkça tanıtıcı talep edebilir. Bu durumda, bu organizasyonun bir kullanıcısı olduğunuzu belirtmek için tanınan bir referans girmeniz gerekir. Çalışansanız bu referans sizin çalışan tanıtıcınızdır.