Contents


TwoGo'da deneyim puanları (XP) nedir?

TwoGo'daki deneyim puanları uygulamayı sürücü veya yolcu olarak kullandığınız her zaman kazandığınız sanal ödüllerdir. Puanlar yolculuk istekleri oluşturulduğunda ve paylaşılan yolculuklara katılındığında verilir. TwoGo ile ne kadar fazla etkileşime geçerseniz, o kadar fazla puan kazanabilirsiniz.

Nasıl puan kazanırım?

TwoGo'yu ne kadar fazla kullanırsanız otomatik olarak deneyim puanları (XP) toplarsınız:

  • Yolculuk isteği oluşturduğunuzda 1 puan
  • Yolculuk için yolcu olarak eşlendiğinizde 3 puan
  • Yolculuk için sürücü olarak eşlendiğinizde 5 puan

Niçin puan kaybediyorum?

  • Yolculuk iptal edilirse veya silerseniz yolculuktaki eşleştirmeden elde ettiğiniz puanlar kaybolacaktır.
  • Yolculuk isteğini oluşturduktan 24 saat içinde siler ve isteğiniz hala gelecekte ise 1 puan kaybedersiniz.

Puanlarım ne zaman güncellenir?

TwoGo puanlarınızı ve paylaşılan mesafeleri otomatik olarak günceller. TwoGo oyunlaştırmayı tercih ederseniz geçerli toplamlarınız profilinizde adınızın yanında ve sıralama listesi üzerinde görüntülenir.

Puanlarımla ne yapabilirim?

Artık, zor kazandığınız puanlarınızı arkadaşlarınızı etkilemek için kullanabilir, kendi ilerlemenizi izleyebilir ve sıralama listesi üzerinde gelişiminizi karşılaştırabilirsiniz.

Puanlarımın süresi dolar mı?

Hayır, puanlarınızın süresi asla dolmaz. Bununla birlikte hesabınızı siler ve yeniden kaydolursanız puanlarınızın toplamı sıfırlanır.

Sıralama listesindeki konumumu nerede görebilirim?

Sıralama listesindeki konumunuzu görüntülemek için ekranın üstünde adınızın altında puanlar'a tıklayın. Bunların arasında değilseniz, geçerli konumunuz altta listelenir. Tüm zamanların liderleri ve son 30 günün liderleri arasında geçiş yapmak için açılır oku kullanabilirsiniz.

Sıralama listesinde takma ad kullanabilir miyim?

Varsayılan olarak sıralama listesi herkesi ad ve soyadıyla listeler, ancak bunun yerine kendi seçtiğiniz takma adı da alabilirsiniz. Adınıza tıklayarak kullanmak istediğiniz takma adı girmeniz yeterli. NOT: Bu takma ad yalnız sıralama listesindeki adınızı değiştirir, hesabınızdakini değil.