Contents


TwoGo şube yöneticisi olarak başlarken

Sorumlusu olduğunuz şubelerin anahtar yönlerini kolayca yönetmek için TwoGo Yönetim arayüzünü kullanın.

DSO uyumlu moddaki sınırlamalar

NOT: TwoGo yöneticisini DSO uyumlu modda çalıştırıyorsanız şu özellikler kullanılamaz:

  1. Şubenizdeki kullanıcıları yönetme
  2. Başka şube yöneticileri oluşturma

TwoGo Yönetim arayüzü için görüntüleme dilinin ayarlanması

Ekranın sağ üst köşesindeki dil listesinden uygulamayı kullanmak istediğiniz dili seçin.

Şube yöneticilerini yönetme

Mevcut şube yöneticilerinin listesini görüntüleyebilir, yeni yöneticiler tayin edebilir ve mevcut yöneticilerden yönetim haklarını geri alabilirsiniz.

Şubeniz için ön tanımlı yerleri yönetme

Şube kullanıcılarınızın, her yolculuk isteği oluşturduklarında adresin tamamını girmek zorunda kalmasını önlemek için şubeye özgü ön tanımlı yerler oluşturabilir, bunları değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Kullanıcıları yönetme

Artık şubenizde olmayan kullanıcıları silebilir, sistemi kötüye kullanan kullanıcıları engelleyebilir, belirli kullanıcılar için e-posta adreslerini değiştirebilir ve doğrulama ayrıntılarını yeniden gönderebilirsiniz.

Kayıt simgelerin yönetme

TwoGo'ya kaydedilmesi için e-posta adresleri şirketinizle bağlantılı olmayan olası kullanıcılara olanak tanımak üzere simge oluşturabilirsiniz.

Rapor planlama ve dağıtma

Paylaşılan yolculuklara katılan araçların günlük plaka raporlarını planlayabilir, alıcıları belirtebilir ve TwoGo kullanımına ilişkin istatistikleri indirebilirsiniz.

Kullanıcı katılımını teşvik etmek için oyunlar ayarlama

TwoGo'da spesifik kullanıcı aktivitesiyle puanların ve ödüllerin kazanıldığı oyunlar (örneğin, çekilişler) ayarlayarak şubelerinizde TwoGo'nun daha geniş kabul görmesini teşvik edebilirsiniz.

Şube ayrıntılarını yönetme

Belirtilen bir şubedeki kullanıcıları yalnızca sizin şirketinizde sunulan yolculuk istekleriyle eşleşecek şekilde sınırlayabilir, şube adresini değiştirebilir, kullanım koşullarını görüntüleyebilir ve destek irtibat bilgilerini belirtebilirsiniz.

İletişimleri yönetme

Şubelerinizdeki kullanıcıları yeni TwoGo özellikleri, özel kampanyalar, çekilişler ve tercih edilen park politikası gibi konular hakkında bilgilendirmek için haber kampanyaları düzenleyebilir ve bunları yönetebilirsiniz.

Şubenizin çevresindeki yaklaşan yolculukların zaman çizelgelerini görüntüleme

Şubenizdeki kullanıcı katılımını cesaretlendirmek için TwoGo, girilen şube yerinin belirlenebilir yarıçapı içindeki yaklaşan paylaşılan yolculukların hareket ve varış listelerini gösteren etkileşimli bir yolculuk zaman çizelgesi sağlar. Kullanıcılar TwoGo'yu açmak için herhangi bir yolculuğa tıklayabilir ve yolculuk isteği oluşturabilir. TwoGo, en ilişkili mevcut yolculukla eşleştirmeye çalışacaktır, fakat kullanılabilirlik ve kullanıcının özel ölçütlerine bağlı olarak bu yolculuk zaman çizelgesinde tıklanan olmayabilir.

Şubelerinizin ve bunlara ait ön tanımlı yerlerin her biri için otomatik olarak oluşturulmuş zaman çizelgelerini, sırasıyla Şube ayrıntıları ve Şube yeri ayrıntıları sayfalarında bulunan Zaman çizelgesi bağlantıları bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Havuz arabaları filosunu yönet.

Kullanıcıların belirli şubelerden ödünç alması için havuz arabaları filosu oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.