Contents


Pierwsze kroki z TwoGo

Po zarejestrowaniu się w TwoGo pierwsze kroki są szybkie i łatwe. Po prostu zdefiniuj swoje opcje przejazdu, utwórz zamiary przejazdu, a następnie TwoGo rozpocznie wyszukiwanie wspólnych przejazdów dla Ciebie.

Konfiguracja opcji przejazdu

Aby ułatwić tworzenie zamiarów przejazdu i zwiększyć prawdopodobieństwo, że dopasowanie TwoGo rzeczywiście spełnia Twoje wymagania, zachęcamy do wcześniejszego zdefiniowania preferencji dojazdu. Zaoszczędzisz również czas tworząc zamiary przejazdu, jeśli wybierzesz lub utworzysz lokalizacje, których użyjesz jako punktów początkowych i końcowych swojej podróży.

Ustawianie preferencji dojazdu

Pod swoim nazwiskiem na górze ekranu możesz użyć kart Preferencje przejazdu i Zablokowane osoby, aby ustawić preferencje dla wszystkich utworzonych przez Ciebie zamiarów przejazdu:

  • Preferencje przejazdu: Zdefiniuj, czy chcesz zostać dopasowany jako pasażer lub kierowca, swoje preferencje odnoszące się do jazdy oraz do których grup użytkowników TwoGo chcesz zostać dopasowany.
  • Zablokowane osoby: Zdefiniuj, z jakimi osobami nie chciałbyś podróżować.

Konfiguracja swoich ulubionych lokalizacji.

Na ekranie Zapamiętane lokalizacje możesz wybrać lub utworzyć lokalizacje dla punktów początkowych i końcowych swojej podróży, tak aby uniknąć konieczności wpisywania całych adresów za każdym razem, gdy tworzony jest zamiar przejazdu.

Tworzenie i zarządzanie Twoimi zamiarami przejazdu

Aby skorzystać ze wspólnego przejazdu, musisz najpierw utworzyć zamiar przejazdu, aby określić czas, lokalizacje, trasę oraz preferencje dojazdu. Możesz również wyszukać i dołączyć do istniejących przejazów. Możesz zarządzać swoimi zamiarami przejazdu w aplikacji www, aplikacjach mobilnych lub poprzez aplikację kalendarza.

Dostęp do przejazdów w Pulpicie

Pulpit wyświetla przyszłe przejazdy i zapewnia szybki dostęp do tworzenia zamiaru przejazdu.

Szukanie istniejących przejazdów i dołączanie do nich

Aby dołączyć do istniejącego przejazdu użyj funkcji Szukaj do określenia lokalizacji i czasu przejazdu, do którego chcesz dołączyć.

Szukanie alternatywnych rozwiązań dla niedopasowanych przejazdów

Jeśli TwoGo nie może znaleźć dokładnego dopasowania dla przejazdu, umożliwia wybranie bliskiej, alternatywnej propozycji w przypadku gotowości do zaakceptowania drobnych zmian w pierwotnym zamiarze przejazdu (o ile jest dostępna). W aplikacji iOS możesz również sprawdzić alternatywne opcje transportu publicznego.

Użyj harmonogramu przejazdów, aby sprawdzić najbliższe przejazdy

TwoGo zapewnia interaktywne harmonogramy przejazdów zawierające listy najbliższych odjazdów i przyjazdów wspólnych przejazdów w określonym promieniu od Twojej lokalizacji. Możesz kliknąć dowolny przejazd, aby otworzyć TwoGo i utworzyć zamiar przejazdu. TwoGo spróbuje dopasować najbardziej odpowiedni, dostępny przejazd, ale zależnie od dostępności i Twoich specyficznych kryteriów, ten przejazd może nie być przejazdem, który został wybrany w harmonogramie.

Zarządzanie swoim kontem

Możesz zmodyfikować następujące ustawienia na koncie w dowolnym czasie w Ustawieniach lub pod swoim nazwiskiem na górze ekranu:

  • Modyfikacja swoich danych rejestracyjnych (za wyjątkiem adresu e-mail i firmy)
  • Dodanie lub zmiana zdjęcia profilowego
  • Zmiana języka i formatu wyświetlania używanego w zamiarach przejazdu
  • Włączenie lub wyłączenie powiadomień SMS lub e-mail

Zdobywaj punkty podczas jazdy

TwoGo oferuje system punktów w postaci wirtualnych nagród, które zdobywasz za każdym razem, gdy korzystasz z aplikacji jako kierowca lub pasażer.Punkty są automatycznie przyznawane za tworzenie zamiarów. Im więcej korzystasz z TwoGo, tym więcej punktów zdobywasz.

Bądź bezpieczny

Postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo online oraz bezpieczeństwo fizyczne podczas korzystania z TwoGo.

Wsparcie

Nasza całodobowy serwis wsparcia służy pomocą przez 7 dni w tygodniu Możesz wysłać e-maila na adres info@twogo.com lub zadzwonić na nasz help desk