Contents


Jak mam się zarejestrować do TwoGo?

Zarejestruj się do TwoGo na stronie www.twogo.com. Kliknij przycisk Darmowa rejestracja, wprowadź swoje dane kontaktowe, a następnie zastosuj się do instrukcji zawartych w e-mailu weryfikacyjnym przesłanym przez TwoGo.

Kto może się zarejestrować?

Każdy może się zarejestrować jako osoba prywatna. Jeśli Twój pracodawca licencjonuje usługę TwoGo, możesz wybrać, czy zarejestrować się jako osoba prywatna czy jako pracownik. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o TwoGo w imieniu swojej organizacji, kliknij Pobierz TwoGo dla Twojej organizacji na stronie www.twogo.com.

W jaki sposób mogę wyszukać wspólny przejazd w TwoGo?

Najpierw musisz zarejestrować się w TwoGo i zweryfikować swój adres e-mail. Możesz utworzyć zamiar przejazdu lub wyszukać i dołączyć się do istniejącego przejazdu:

  1. Strona internetowa: Na Pulpicie użyj karty Utwórz przejazd, aby określić, kiedy i jak często chcesz dzielić przejazd, szczegóły lokalizacji oraz określoną trasę, którą chcesz jechać podczas przejazdu. Kliknij Zapamiętaj. Zamiar przejazdu jest obecnie dodany do nowej karty na Pulpicie.
  2. Telefon komórkowy: Użyj ekranu Moje przejazdy, aby ustawić datę, czas i szczegóły lokalizacji dla przejazdu. Kliknij Utwórz.
  3. Kalendarz: Utwórz swój zamiar przejazdu jako zapytanie o spotkanie w kalendarzu i wyślij do ride@twogo.com.

Krótki przewodnik - Zamiary przejazdu zawiera dalsze informacje o tworzeniu zamiaru przejazdu.

Dlaczego muszę podać mój adres domowy?

Rejestrując się do TwoGo, wyznaczasz adres preferowanego punktu odbioru. Nie musisz ujawniać swojego aktualnego adresu domowego, lecz wybrać bezpieczne miejsce publiczne zlokalizowane w pobliżu. TwoGo automatycznie konwertuje to miejsce na lokalizację o krótkiej nazwie HOME. Dzięki temu możesz szybko i łatwo użyć tego adresu w swoich zamiarach przejazdu oraz otrzymywać od TwoGo propozycje przejazdu z możliwymi dopasowaniami w Twojej okolicy.

Czy mogę się zarejestrować nie podając numeru telefonu?

Możesz się rejestrować nie podając numeru telefonu, jednak jeśli tworzysz swój pierwszy zamiar przejazdu, jest to konieczne, po to by uczestnicy przejazdu mogli się z Tobą skontaktować i żeby docierały do Ciebie wysyłane przez SMS aktualne informacje o Twoich przejazdach.

Dlaczego muszę podać osobisty numer identyfikacyjny podczas weryfikacji?

UWAGA: Dotyczy to tylko organizacji wymagających numeru identyfikacyjnego w celu rozpoznania swoich pracowników.

W pewnych przypadkach organizacja zezwala swoim pracownikom na rejestrację w TwoGo z wykorzystaniem osobistego adresu e-mail bez specjalnego tokena zaproszenia (jako alternatywy do adresu służbowego). Zezwalając na użycie adresu prywatnego niektóre organizacje mogą żądać numeru identyfikacyjnego w celu rozpoznania swoich pracowników podczas rejestracji. W tej sytuacji musisz wprowadzić rozpoznawany numer referencyjny, który zidentyfikuje Cię jako osobę należącą do tej organizacji. Jeśli jesteś pracownikiem, tym numerem będzie identyfikator pracownika.