Contents


Czym są punkty za doświadczenie (XP) w TwoGO?

Punkty za doświadczenie w TwoGo są wirtualnymi nagrodami, które zdobywasz za każdym razem, gdy korzystasz z aplikacji jako kierowca lub pasażer. Punkty są przyznawane za tworzenie zamiarów przejazdu i uczestnictwo we wspólnych przejazdach. Im więcej korzystasz z TwoGo, tym więcej punktów zdobywasz.

Jak zdobyć punkty?

Automatycznie gromadzisz punkty za doświadczenie (XP), im więcej korzystasz z TwoGo:

  • 1 punkt, gdy tworzysz zamiar przejazdu
  • 3 punkty, gdy zostajesz dopasowany do przejazdu jako pasażer
  • 5 punktów, gdy zostajesz dopasowany do przejazdu jako kierowca

Dlaczego tracę punkty?

  • Punkty, które zdobyłeś za dopasowania w przejeździe, zostaną utracone, jeśli przejazd jest anulowany lub usuniesz go.
  • Tracisz 1 punkt, gdy usuniesz zamiar przejazdu w ciągu 24 godzin od utworzenia, a zamiar znajduje się w dalszym ciągu w przyszłości.

Kiedy moje punkty zostaną zaktualizowane?

TwoGo aktualizuje Twoje punkty i wspólne odległości automatycznie. Jeśli uczestniczysz w grywalizacji TwoGo, to Twoja bieżąca suma jest wyświetlana w Twoim profilu obok Twojego nazwiska oraz w rankingu.

Co mogę zrobić z moim punktami?

Obecnie możesz użyć swoich punktów do pochwalenia się przed przyjaciółmi, śledzenia własnych postępów oraz porównywania swoich wyników w rankingu.

Czy moje punkty wygasną?

Nie, Twoje punkty nigdy nie wygasną. Jednak, jeśli usuniesz swoje konto, a następnie ponownie się zarejestrujesz, to Twoja suma punktów zostanie zresetowana do zera.

Gdzie mogę sprawdzić swoją pozycję w rankingu?

Aby sprawdzić swoją pozycję w rankingu, kliknij Punkty pod swoim nazwiskiem na górze ekranu. Jeśli Cię tam jeszcze nie uwzględniono, Twoja bieżąca pozycja znajduje na dole. Możesz użyć strzałki w dół, aby przełączać pomiędzy liderami na przestrzeni całego czasu a liderami z ostatnich 30 dni.

Czy mogę używać pseudonimu w rankingu?

Domyślnie ranking umieszcza osoby z imieniem i nazwiskiem, ale możesz przyjąć własny pseudonim. Po prostu kliknij swoje nazwisko i wpisz alias, którego chcesz używać. UWAGA: Pseudonim zmienia tylko Twoje nazwisko w rankingu, nie na koncie.