Contents


Co jsou zkušenostní body (ZB) v TwoGo?

Zkušenostní body v TwoGo jsou virtuální odměny, které získáváte pokaždé, když používáte tuto aplikaci buď jako řidič nebo jako cestující. Body jsou udělovány za vytváření zamýšlených jízd a za účast ve sdílených jízdách. Čím více komunikujete s TwoGo, tím více bodů získáte.

Jak získám body?

Zkušenostní body (ZB) automaticky kumulujete, čím více využíváte TwoGo:

  • 1 bod, když vytvoříte zamýšlenou jízdu
  • 3 body, když jste nalezeni pro jízdu jako cestující
  • 5 bodů, když jste nalezeni pro jízdu jako řidič

Proč ztrácím body?

  • Některé body, které získáte za vyhledání v jízdě, se ztratí, pokud je jízda zrušena nebo ji odstraníte.
  • Ztratíte 1 bod, když odstraníte zamýšlenou jízdu do 24 hodin od vytvoření a zamýšlená jízda je stále v budoucnosti.

Kdy se moje body aktualizují?

TwoGo aktualizuje vaše body a sdílené vzdálenosti automaticky. Pokud se připojíte ke gamifikaci TwoGo, vaše aktuální součty se zobrazí ve vašem profilu vedle vašeho jména a v žebříčku.

Co mohu dělat se svými body?

Zatím můžete použít vaše těžce získané body k tomu, abyste se pochlubili vašim přátelům a abyste sledovali svůj vlastní pokrok v žebříčku.

Vyprší platnost mých bodů?

Ne, platnost vašich bodů nikdy nevyprší. Když však odstraníte váš účet a potom se znovu zaregistrujete, součet vašich bodů je resetován na nulu.

Kde uvidím mou pozici na žebříčku?

Pro zobrazení vaší pozice na žebříčku klikněte na Body pod vaším jménem v horní části obrazovky. Pokud tam ještě nejste, vaše aktuální pozice se vypíše v dolní části obrazovky. Můžete použít výklopnou šipku pro přepnutí mezi žebříčky za celou dobu a žebříčky za posledních 30 dnů

Mohu na žebříčku použít přezdívku?

Standardně je na žebříčku každý uveden podle křestního jména a příjmení, můžete však místo toho použít přezdívku podle vlastního výběru. Pouze klikněte na vaše jméno a zapište alias, které chcete používat. POZNÁMKA: Touto přezdívkou se změní pouze podoba vašeho jména na žebříčku, nikoli v účtu.