Contents


Stoupenci a sledování

Co znamená někoho v TwoGo sledovat?

Sledovat někoho znamená, že vidíte jízdy, které tato osoba publikovala pro svoje stoupence. Obdržíte oznámení a budete se k ní moci připojit. Publikované jízdy se objeví přímo ve vašem řídicím panelu (a také v e-mailech, když tuto možnost nastavíte v Oznamování), což vám umožní zúčastnit se jízdy, která vás zaujala, pouhým kliknutím na možnost Připojit se. Můžete nastavit, koho budete sledovat, pomocí seznamu Sledovaní na záložce Stoupenci.

POZNÁMKA: Sledování někoho není reciproční. Nemůžete publikovat pro osoby, které sledujete, aniž by tyto osoby sledovaly vás. Pro více informací viz Jak poznám, kdo mě sleduje?

Jak poznám, kdo mě sleduje?

Uživatelé, kteří vás sledují, se zobrazují ve vašem seznamu Stoupenci:

  • Lidé, se kterými jste v posledních šesti týdnech jeli nebo se kterým jste se aktuálně shodli, mají možnost vás sledovat. Když si vás přidají do seznamu Sledování, mohou se ihned stát vašimi stoupenci.
  • Dále lidé, které jste ke sledování pozvali pomocí ikony + v seznamu Stoupenci
  • Lidé, které jste dříve pozvali ke sledování, ale poté jste je zablokovali, se ve vašem seznamu Stoupenci stále zobrazují. Jsou však označeni jako zablokovaní a nevidí jízdy, které publikujete

Jak ukončím sledování někým?

Jestliže byl někdo vašim stoupencem, ale už nechcete, aby vás sledoval(a), můžete ho/ji pouze zablokovat – nemůžete ho/ji odebrat nebo jim zabránit být stoupencem. Zablokovaní stoupenci si tedy budou myslet, že vás sledují, ale nebudou vidět vám publikované jízdy.

Jak mohou sledovat lidi?

Lidi můžete snadno sledovat jejich přidáním do seznamu Sledování. TwoGo udržuje seznam množiny lidí, se kterými jste jeli v posledních 6 týdnech nebo se kterými jste se aktuálně shodli, plus lidí, kteří už vás sledují. Ti, které jste zablokovali, jsou vynecháni. Chcete-li někoho z toho seznamu sledovat, jednoduše zvolte + pak klikněte na Hotovo.

Proč nevidím někoho, s kým jsem jel(a), v seznamu lidí navržených ke sledování?

Jestliže jste už ve vašem profilu zablokovali uživatele, TwoGo je automaticky vyloučí ze seznamu Sledování. Kromě toho, pokud je jízda starší než šest týdnů, dotyčná osoba se v seznamu neobjeví.

Jak pozvu lidi, aby mě sledovali?

Na záložce Stoupenec zvolte kartu Stoupenci a kliknutím na + odešlete e-mail s pozváním

Jak zablokuji lidi, kteří mě sledují?

Na záložce Stoupenec vyberte dotyčnou osobu na seznamu Stoupenci a klikněte na ikonu blokování. Alternativně můžete někoho zablokovat v nastaveních Blokované osoby, abyste zabránili ve hledání shody s vašimi jízdami.

Mohu automaticky sledovat někoho, kdo sleduje mě?

Ne, pro vaši flexibilitu tuto osobu jen zobrazíme v seznamu lidí navrhovaných ke sledování, pokud to budete chtít.

Jak mám dostávat nebo zastavit e-mailová oznámení o jízdách, které publikují moji stoupenci?

Jízdy se automaticky publikují ve vašem řídicím panelu, volitelně je můžete dostávat také v e-mailech: Klikněte na vaše jméno, zvolte Oznamování a pak podle potřeby zvolte možnost Jízdy publikované lidmi, které sledujete, nebo tuto možnost zrušte.